altOtwarte Mistrzostwa

Miasta Opola 2014

rzeka Odra, 21 czerwca 2014

 

Pierwszy dzień lata 2014 i kolejne Mistrzostwa Opola za nami. Rozegrane w nowym terminie (pierwotnie 17 maja) regaty naszego miasta ściągnęły nad opolską Odrę zawodników z 9 klubów i wielu sympatyków kajakarstwa.

Najliczniejszą reprezentację wystawił tego dnia Olimpijczyk Nowe Chechło i to jemu przypadła w udziale najwieksza część trofeów. Drugim pod względem miejsc na podium był oczywiście nasz klub, a wszystkie wyniki OTK-owiczów przedstawiamy poniżej. Oficjalne i kompletne rezultaty Mistrzostw Opola 2014 powinny juz wkrótce pojawić się na stronie PZKaj. Na facebookowym profilu OTK (bez rejestracji) dostępne są natomiast tradycyjnie regatowe fotografie, filmy i komentarze.

Za tydzień (28 czerwca) w Otwartych Mistrzostwach Śląska w kajakarstwie klasycznym kolejna porcja sportowego współzawodnictwa... i doskonała okazja do kilku rewanżów. Serdecznie zapraszamy na akwen "Trzy Stawy" w Katowicach - do bezpośredniego kibicowania naszym zawodnikom.

Otwarte Mistrzostwa Opola 2014 - wyniki:

1

2

3

4

5

6

7

 

RoKo, Opole, 21 czerwca 2014.

 

PARTNERZY:

STEGU - Kamień dekoracyjny i elewacyjny
PZU Życie SA
Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne
Designed & powered by gk-webdesign