altDzik jest dziki,

dzik nie jest zły...

    


26 stycznia 2012 na OTK-owskiej Wigilii w „Pagaju” spotkali się Ci którym na sercu leży rozwój i dobro naszego klubu: zawodnicy - aktualni i przyszli medaliści, trenerzy – niezłomni w swych wysiłkach twardziele, działacze – konsekwentni finansowi menagerowie oraz rodzice – niestrudzeni mentorzy, wciąż pełni inspiracji i cennych inicjatyw, czyli wszyscy, którzy na co dzień i od święta dbają o dobrą atmosferę i sprawne funkcjonowanie kajakowej rodziny.

Najbardziej docenieni zostali oczywiście zeszłoroczni medaliści i mistrzowie (medalistki i mistrzynie), ale sportowe (i nie tylko) upominki otrzymali na zachętę wszyscy czynni zawodnicy i trenerzy. W ogólnej wrzawie, przy gromkich oklaskach oraz wśród krótkich przemówień, gratulacji i podziękowań szybko upłynęła część oficjalna i resztę wieczoru spędziliśmy już tylko na wesoło, słodko i dziko.

Gastronomiczna gwiazda wieczoru – młody odyniec przyprawiony i upieczony w piecu zgodnie z fachowymi regułami sztuki kulinarnej, zachwycił wszystkich bez wyjątku, od dorosłych, aż do dzieci. Wspomnienie delikatnego mięsiwka oraz przenikniętego przyprawami bigosiku, cebul i grzybków będzie nam towarzyszyło przez cały najbliższy rok - szacunek panie Włodku! Ciasta i napoje chłodzące uzupełniły resztę menu tego ciepłego zimowego wieczoru.


(Opole, 26 stycznia 2012)

Roman Kołbuc ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

 

Czwartkowe fotki:

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 

PARTNERZY:

STEGU - Kamień dekoracyjny i elewacyjny
PZU Życie SA
Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne
Designed & powered by gk-webdesign