altNajgorętsza impreza roku!

Jak donoszą dyżurni synoptycy kraju, ostatnia niedziela zimy ma być najpiękniejszym i najcieplejszym dniem od początku tego roku, a prognozowana temperatura może osiągnąć w słońcu nawet 25 stopni Celsjusza! Mamy nadzieję, że brakujące do upałów kilka stopni zagwarantuje uczestnikom nasz atrakcyjny i aktywny program. Gorrrąco zapraszamy!

Tym razem oficjalne otwarcie wodnego sezonu treningowego połączone zostanie z imprezą integracyjną klubów OTK i PIAST Opole. Oczywiście, jak zawsze, zaproszenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Opola i okolic, zainteresowanych życiem Opolskiego Towarzystwa Kajakowego i sportami wodnymi. W trakcie trzeciego w tym sezonie wodowania sprzętu będzie można naocznie ocenić wysiłek treningowy kajakarzy, podpatrzeć jak wygląda klub „od kuchni” oraz osobiście wypytać o wszystko trenerów… obu dyscyplin. Mimo braku lodu na Odrze będzie też bowiem można porozmawiać z kadrą trenerską i zawodnikami Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego PIAST Opole.

Festyn otworzą prezesi OTK i PIASTA, a tuż po nich zawodnicy OTK "zejdą na wodę" - oficjalnie rozpoczynając sezon kajakowy na opolszczyźnie. Niedzielnemu spotkaniu tradycyjnie towarzyszyć będzie dobra zabawa (konkursy sportowe, kulinarne, plastyczne i wokalne - od 13:00) oraz stały punkt programu: kawiarenka z kawą, herbatą, kiełbasą i bigosem - od 13:00 do 16:00. Przez cały czas działała będzie też Loteria Fantowa dla najmłodszych oraz (przedpremierowo) wypożyczalnia kajaków. Do zobaczenia na Bolko!

Szczegóły na plakacie oraz pod nr telefonu głównego organizatora  (Piotr Hryniewicz - 601 963 444).

RoKo

 

PARTNERZY:

STEGU - Kamień dekoracyjny i elewacyjny
PZU Życie SA
Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne
Designed & powered by gk-webdesign