Regaty   Otwarcia Sezonu 2012   (Opole 15 IV 2012) - Wyniki

1.

Tor

K-1 Dzieci dziewcząt ( 00 i młodsze )   1000 m

godz.

11,00

Cz

as

1

3

MIELNIK Anna

2002

MOSM Tychy

2

2

JUŹWIAK Karolina

2001

Millenium W-w

dnf

1

PASIŃSKA Dominika

2001

MUKS WIKING

dns

4

PRZYBYŁA Magda

2001

OTK Opole

2.

Tor

K-2 młodziczek ( 98 - 99 )               2000 m

godz.

11,05

Cz

as

1

1

CADER Aleksandra - RYSZKA Kamila

98 - 98

UKS 4 Katowice

2

3

MARKIEWICZ Paulina - SZURLEJ Lilianna

98 - 99

OTK - Millenium

3.

Tor

K-1 juniorów B   ( 96 - 97 )                 3000 m

godz.

11,10

Cz

as

1

4

BIL Michał

1997

OTK Opole

2

8

PASIERBIŃSKI Patryk

1996

OTK Opole

3

3

GASYNA Adrian

1996

MUKS WIKING

4

9

RYBARCZYK Miłosz

1996

STER Malczyce

5

7

KACZKOWSKI Jakub

1996

MOSM Tychy

6

1

RYBARCZYK Tymoteusz

1997

STER Malczyce

7

2

OSTROWSKI Cezary

1997

OTK Opole

8

5

PRYŁOWSKI Maciej

1997

UKS 4 Katowice

dnf

10

FRONCZYŃSKI Konrad

1996

UKS 4 Katowice

dns

6

MOŹDZIERSKI Tomasz

1996

OTK Opole

4.

Tor

K-1 Dzieci chłopców ( 00 i młodsi )     1000 m

godz.

11,20

Cz

as

1

3

ŚWIERC Robert

2000

OTK Opole

2

1

DOLIŃSKI Dawid

2001

OTK Opole

3

2

SŁOMIAN Daniel

2001

Millenium W-w

4

4

MATERA Kacper

2002

OTK Opole

5.

Tor

K-2 jun. A   i seniorów ( 94 i starsi )   3000 m

godz.

11,25

Cz

as

1

1

MIERNIK Sebastian - MIELNIK Szymon

95 - 95

MOSM Tychy

2

4

ZAKRZACKI Adam - ZAKRZACKI Marcin

96 - 93

OTK Opole

3

2

PROSOWIECKI Paweł - GRALA Henryk

95 - 67

MOS Opole

dns

6

SOŁTYŃSKI Krzysztof - MUSZYŃSKI Robert

71 - 83

OTK Opole

6a

Tor

C-1   młodsi (junior B)

godz.

11,30

Cz

as

1

3

BRYNSKI Grzegorz

1996

MOSM Tychy

jb

2

6

STASIAK Mateusz

97

Millenium W-w

jb

3

5

JUŹWIAK Jakub

96

Millenium W-w

jb

4

7

LACHOWICZ Krzysztof

97

Millenium W-w

jb

6b

Tor

C-1   młodsi (starszy)

1

2

NARODOWICZ Błażej

1995

MOS Opole

st

2

4

JAŁOSZYŃSKI Damian

94

Millenium W-w

st

6c

Tor

C-1   młodsi (młodzik)

1

1

KOŁBUC Kacper

1999

OTK Opole

6d

Tor

poza konkurencją

7

8

NARODOWICZ Krzysztof

66

pk

7.

Tor

K-1 Młodzików ( 98 - 99 )                 2000 m

godz.

11,35

Cz

as

1

5

CHMIELEWSKI Sławomir

1999

OTK Opole

2

6

SZYMONIAK Dominik

1998

UKS 4 Katowice

3

4

JELEŃ Kamil

1999

UKS 4 Katowice

4

3

HRYNIEWICZ Artur

1999

OTK Opole

8.

Tor

K-2 juniorek B ( 96 - 97 )                 3000 m

godz.

11,40

Cz

as

1

1

PROKOP Natalia - SZOSTAKIEWICZ Paulina

97 - 97

STER Malczyce

2

2

SOWA Edyta - KRÓLAK Katarzyna

97 - 98

MOSM Tychy

3

3

RYSZKA Patrycja - RYSZKA Kamila

96 - 98

UKS 4 Katowice

8.1

poza konkurencją

2

4

MARKIEWICZ Karolina

93

UKS MOS Opole

11.

Tor

K-1 jun. A       3000 m

godz.

12,05

Cz

as

1

7

MIERNIK Sebastian

1995

MOSM Tychy

2

4

MIELNIK Szymon

1995

MOSM Tychy

3

1

ZAKRZACKI Adam

1995

OTK Opole

4

6

PRYŁOWSKI Adrian

1994

UKS 4 Katowice

5

2

PROSOWIECKI Paweł

1995

MOS Opole

11b

Tor

K-1 seniorów   ( 94 i starsi )   3000 m

1

3

ŁUCZYŃSKI Daniel

1978

Sokół Sieradz

2

5

ZAKRZACKI Marcin

1992

OTK Opole

12.

Tor

K-1 młodziczek ( 98 - 99 )                 2000 m

godz.

12,10

Cz

as

1

5

CADER Aleksandra

1998

UKS 4 Katowice

2

4

MARKIEWICZ Paulina

1998

OTK Opole

3

2

KRÓLAK Katarzyna

1998

MOSM Tychy

4

3

CZECHOWICZ Patrycja

1999

MUKS WIKING

5

7

VIGNUDELLI Sabrina

1998

MOS Opole

6

6

SZURLEJ Lilianna

1999

Millenium W-w

13.

Tor

K-2 juniorów B   ( 95 - 96 )                 3000 m

godz.

12,20

Cz

as

1

1

BIL Michał - PASIERBIŃSKI Patryk

97 - 96

OTK Opole

2

3

OSTROWSKI Cezary - MOŹDZIERSKI Tomasz

97 - 96

OTK Opole

3

2

RYBARCZYK Tymoteusz - RYBARCZYK Miłosz

97 -96

STER Malczyce

4

4

PRYŁOWSKI Maciej- FRONCZYŃSKI Konrad

97 - 96

UKS 4 Katowice

 

 

14.

Tor

K-1 juniorek B ( 96 - 97 )                 3000 m

godz.

12,25

Cz

as

1

5

PROKOP Natalia

1997

STER Malczyce

2

1

PASIŃSKA Dominika

1996

MUKS WIKING

3

3

SOWA Edyta

1997

MOSM Tychy

4

2

SZOSTAKIEWICZ Paulina

1997

STER Malczyce

5

6

RYSZKA Patrycja

96

UKS 4 Katowice

6

4

AMBROZIK Martyna

1997

MUKS WIKING

15.

Tor

K-T   CHŁOPCY

godz.

12,30

Cz

as

1

3

SŁOMIAN DANIEL

2001

Millenium W-w

2

1

GRAD Maksym

1998

MOS Opole

3

4

GAJDA Radosław

2001

OTK Opole

4

2

MADEJ Filip

2001

OTK Opole

16.

Tor

K-2 Młodzików ( 98 - 99 )                 2000 m

godz.

12,45

Cz

as

1

1

CHMIELEWSKI Sławomir - HRYNIEWICZ Artur

99 - 99

OTK Opole

2

2

SZYMONIAK Dominik - JELEŃ Kamil

98 - 99

UKS 4 Katowice

17.

Tor

K-1 weterani ( wiek 35-49 oraz 50 i starsi )   3000 m

godz.

12,50

Cz

as

1

2

GRALA Henryk

1967

MOS Opole

2

3

SOŁTYŃSKI Krzyszof

1971

OTK Opole

3

4

MUSZYŃSKI Robert

1983

OTK Opole

17b

Tor

K-1 weterani ( wiek 35-49 oraz 50 i starsi )   3000 m

1

1

PIETRZYK Czesław

1953

MUKS WIKING

18.

Tor

K-2 Dzieci chłopców ( 00 i młodsi )     1000 m

godz.

13,05

Cz

as

1

1

ŚWIERC Robert- DOLIŃSKI Dawid

2000-2001

OTK Opole

2

2

MATERA Kacper - MADEJ Filip

2002-2001

OTK Opole

19.

Tor

K-T   DZIEWCZĄT  

godz.

13,10

Cz

as

1

4

KRĘPSKA Krystyna

1997

MOS Opole

2

2

WOŁOSZYN Aleksandra

1998

MOS Opole

3

5

PIETREK Ewa

1997

MOS Opole

4

1

WINTER Natalia

1999

MOS Opole

dns

3

PRZYBYŁA Magdalena

2001

OTK Opole

alt

 

 

 

Galeria Medalistów:

altalt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

altaltaltalt

http://www.facebook.com/OpolskieTowarzystwoKajakowe

 

PARTNERZY:

STEGU - Kamień dekoracyjny i elewacyjny
PZU Życie SA
Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne
Designed & powered by gk-webdesign