altWyniki Otwartych Mistrzostw Miasta Opola oraz Memoriałów B. Wachala i B. Jędrzejewskiego:

 



K-1 Dzieci dziewcząt ( 2000 i młodsze ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 2 FERDYN Marzena 2000 Olimpijczyk

2 4 KAŹMIERCZAK Kamila 2000 MKS MOS Wrocław

3 6 JUŹWIAK Karolina 2001 Milenium W-w

4 3 PRZYBYŁA Magdalena 2001 OTK Opole

5 8 GAWRUK Nikola 2000 OTK Opole

6 9 GAWRUK Amelia 2002 OTK Opole

7 10 GRABKA Wiktoria 2003 OTK Opole

8 11 GRABKA Oliwia 2002 OTK Opole

DNS 1 CEBROWSKA Natalia 2000 MKS MOS Wrocław

DNS 12 ROEMER Agnieszka 2000 OTK Opole

 

K-2 młodziczek ( 99 - 98 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 3 CADER Aleksandra - RYSZKA Kamila 98 - 98 UKS 4 K-ce

2 1 VIGNUDELLI Sabrina - HENDEL Oliwia 98 - 98 UKS MOS Opole

3 5 WINTER Natalia - WOŁOSZYN Aleksandra 98 - 98 MOS Opole

DNF 2 WAJS Sandra - ZORZYCKA Karolina 99 - 99 Olimpijczyk

DNF 4 OPIEŁKA Patrycja - ŚLIPKO Aleksandra 98 - 98 Olimpijczyk

 

K-1 juniorów B ( 97 - 96 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 3 PLAZA Dionizy 1997 Olimpijczyk

2 7 PASIERBIŃSKI Patryk 1996 OTK Opole

3 10 PRYŁOWSKI Maciej 1997 UKS 4 K-ce

4 12 MOŹDZIERSKI Tomasz 1996 OTK Opole

5 9 RYBARCZYK Tymoteusz 1997 Ster Malczyce

6 4 OSTROWSKI Cezary 1997 OTK Opole

7 8 CZAJA Paweł 1997 Olimpijczyk

8 1 BIL Michał 1997 OTK Opole

9 5 FRĄCZYŃSKI Konrad 1996 UKS 4 K-ce

10 11 SIELICKI Sebastian 1997 Ster Malczyce

11 2 JASZCZUK Przemysław 1996 Ster Malczyce

12 13 CHACHUŁA Oskar 1997 Ster Malczyce

DNS 6 RYBARCZYK Miłosz 1996 Ster Malczyce

 

C-1 juniorów B ( 97 - 96 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 7 CHOROBA Szymon 1997 Olimpijczyk

2 9 ANDRZEJCZAK Maciej 1997 Olimpijczyk

3 6 STASIAK Mateusz 1997 Milenium W-w

4 4 LACHOWICZ Krzysztof 1997 Milenium W-w

5 2 KAMIŃSKI Jakub 1997 Olimpijczyk

 

C-1 Młodzików ( 99 - 98 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 1 KOŁBUC Kacper 1999 OTK Opole

 

K-1 Dzieci chłopców ( 2000 i młodsi ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 14 WAJDA Kamil 2001 Olimpijczyk

2 5 CEBULA Dawid 2001 Czech-Dziedzice

3 1 PILARZ Wojciech 2002 Czech-Dziedzice

4 9 SIECIŃSKI Michał 2000 MKS MOS Wrocław

5 12 KUPCZAK Kordian 2001 Czech-Dziedzice

6 13 DOLIŃSKI Dawid 2001 OTK Opole

7 10 KRÓL Kamil 2001 Czech-Dziedzice

8 3 SŁOMIAN Daniel 2001 Milenium W-w

9 16 ŁĄCKI Jakub 2000 MKS MOS Wrocław

10 2 NOWAK Janusz 2000 Olimpijczyk

11 4 LENSKI Patryk 2000 OTK Opole

12 7 WITKOWSKI Jakub 2001 Czech-Dziedzice

13 15 MADEJ Filip 2001 OTK Opole

DNF 6 MIŚ Jakub 2002 Olimpijczyk

DNF 8 KLIMKIEWICZ Tomasz 2000 Ster Malczyce

DNF 11 NOWAK Jakub 2003 Olimpijczyk

 

K-2 jun. A i seniorów ( 95 i starsi ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 1 ZAKRZACKI Adam - ZAKRZACKI Marcin 95 - 92 OTK Opole

2 5 ŁUCZYŃSKI Daniel - GALUS Adam 78 - 92 Sokół Sieradz

3 4 LASKOWSKI Kamil - KOCZOR Damian 89 - 90 UKS 4 K-ce

4 2 PRYŁOWSKI Adrian - KOCZOR Mateusz 94 - 87 UKS 4 K-ce

5 3 PROSOWIECKI Paweł - GRALA Henryk 95 - 67 MOS Opole

6 7 ZIELIŃSKI Przemysław - SOŁTYŃSKI Krzysztof Gwardia

7 6 WIDERA Adam - CISZEWSKI Roman Gwardia

 

K-1 Młodzików ( 98 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 2 MROZEK Remigiusz 1998 Olimpijczyk

2 7 SZYMONIAK Dominik 1998 UKS 4 K-ce

3 4 PLAZA Daniel 1998 Olimpijczyk

4 3 WÓJCIK Krystian 1998 UKS 4 K-ce

5 8 KULAS Adam 1998 UKS MOS Opole

6 6 GRAD Maksym 1998 UKS MOS Opole

DNS 1 SZEWCZYK Robert 1998 Olimpijczyk

DNS 5 ŚWIERC Patryk 1998 OTK Opole

 

K-1 Młodzików ( 99 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 9 CHMIELEWSKI Sławomir 1999 OTK Opole

2 1 WOLNY Paweł 1999 Olimpijczyk

3 4 JELEŃ Kamil 1999 UKS 4 K-ce

4 5 WAJDA Łukasz 1999 Olimpijczyk

5 3 SERBAN Oskar 1999 Olimpijczyk

6 2 HRYNIEWICZ Artur 1999 OTK Opole

7 7 ĆWIENCZEK Dominik 1999 Olimpijczyk

8 10 KOWALKOWSKI Łukasz 1999 Olimpijczyk

9 8 PROKOP Karol 1999 Ster Malczyce

10 6 PLEWIŃSKI Karol 1999 UKS 4 K-ce

 

K-2 juniorek B ( 97 - 96 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 2 LIS Julia - MIŚ Maja 97 - 96 Olimpijczyk

2 4 PROKOP Natalia - CZERNIECKA Agnieszka 97 - 98 Ster Malczyce

3 5 ŁYŚ Aleksandra - ŚCIGAŁA Marta 97 - 96 Olimpijczyk

4 6 JAKUBÓW Adrianna - RYSZKA Patrycja 97 - 97 MOS Wro - UKS 4 K-ce

5 3 KREPSKA Krystyna - PIETREK Ewa 97 -97 UKS MOS Opole

 

K-2 Dzieci dziewcząt ( 2000 i młodsze ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 4 CEDROWSKA Natalia - KAŹMIERCZAK Kamila 00 - 00 MKS MOS Wrocław

2 1 GRABKA Nikola - PRZYBYŁA Magda 00 - 00 OTK Opole

3 2 GRABKA Wiktoria - GAWRUK OTK Opole

4 3 GRABKA Oliwia - ROEMER Agnieszka 02 - 00 OTK Opole

DNS 5 ŚLIPKO Anna - FERDYN Marzena 00 - 00 Olimpijczyk

 

K-1 młodziczek ( 99 - 98 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 1 BONNA Oliwia 1998 Olimpijczyk

2 5 CADER Aleksandra 1998 UKS 4 K-ce

3 3 RYSZKA Kamila 1998 UKS 4 K-ce

4 10 CZERNIECKA Agnieszka 1998 Ster Malczyce

5 8 MARKIEWICZ Paulina 1998 OTK Opole

6 12 VIGNUDELLI Sabrina 1998 UKS MOS Opole

7 9 WAJS Sandra 1999 Olimpijczyk

8 4 OPIEŁKA Patrycja 1998 Olimpijczyk

9 2 WINTER Natalia 1999 UKS MOS Opole

10 13 SZURLEJ Lilianna 1999 Milenium W-w

11 11 ZORZYCKA Karolina 1999 Olimpijczyk

12 6 ŚLIPKO Aleksandra 1998 Olimpijczyk

13 7 WOŁOSZYN Aleksandra 1998 UKS MOS Opole

 

K-2 juniorów B ( 97 - 96 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 1 BIL Michał - OSTROWSKI Cezary 97 - 97 OTK Opole

2 3 PLAZA Dionizy - CZAJA Paweł 97 - 97 Olimpijczyk

3 4 PASIERBIŃSKI Patryk - MOŹDZIERSKI Tomasz 96 - 96 OTK Opole

4 5 FRACZYŃSKI Konrad - PRYŁOWSKI Maciej 96 - 97 UKS 4 K-ce

5 2 RYBARCZYK Tymoteusz - RYBARCZYK Miłosz 97 - 96 Ster Malczyce

6 6 JASZCZUK Przemysław - SIELICKI Sebastian 96 - 97 Ster Malczyce

 

K-1 jun. A i seniorów ( 95 i starsi ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 5 ZAKRZACKI Marcin 1992 OTK Opole

2 7 ŁUCZYŃSKI Daniel Sokół Sieradz

3 8 GALUS Adam Sokół Sieradz

4 3 PRYŁOWSKI Adrian 1994 UKS 4 K-ce

5 2 ZAKRZACKI Adam 1995 OTK Opole

6 4 KOPIJ Mariusz Ster Malczyce

7 6 PROSOWIECKI Paweł 1995 UKS MOS Opole

DNF 1 KOCZOR Damian 1990 UKS 4 K-ce

 

K-2 Młodzików ( 99 - 98 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 2 MROZEK Remigiusz - PLAZA Daniel 98 - 98 Olimpijczyk

2 1 JELEŃ Kamil - WÓJCIK Krystian 99 - 99 UKS 4 K-ce

3 3 CHMIELEWSKI Sławomir - HRYNIEWICZ Artur 99 - 99 OTK Opole

4 4 SZEWCZYK Robert - WOLNY Paweł 98 - 99 Olimpijczyk

5 7 SERBAN Oskar - WAJDA Łukasz 99 - 99 Olimpijczyk

6 8 GRAD Maksym - KALUS Adam 98 - 98 UKS MOS Opole

7 5 PLEWIŃSKI Karol - SZYMONIAK Dominik 98 - 98 UKS 4 K-ce

8 9 ĆWIENCZEK Dominik - KOWALKOWSKI Łukasz 99 - 99 Olimpijczyk

 

K-1 juniorek B ( 97 - 96 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 1 LIS Julia 1997 Olimpijczyk

2 4 PROKOP Natalia 1997 Ster Malczyce

3 3 ŚCIGAŁA Marta 1997 Olimpijczyk

4 5 ŁYŚ Aleksandra 1997 Olimpijczyk

5 9 MIŚ Maja 1996 Olimpijczyk

6 8 JAKUBÓW Adrianna 1997 MKS MOS Wrocław

7 6 RYSZKA Patrycja 1996 UKS 4 K-ce

8 10 WÓJCIK Monika 1997 n.zrzesz

9 7 KRĘPSKA Krystyna 1997 UKS MOS Opole

10 2 PIETREK Ewa 1997 UKS MOS Opole

 

K-2 Dzieci chłopców ( 2000 i młodsi ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 4 WAJDA Kamil - NOWAK Jonasz 01 - 00 Olimpijczyk

2 2 CEBULA Dawid - WITKOWSKI Jakub 01 - 01 Czech - Dziedzice

3 7 ŁĄCKI Jakub - SIECIŃSKI Michał 00 - 00 MKS MOS Wrocław

4 6 KRÓL Kamil - KUPCZAK Kordian 01 - 01 Czech - Dziedzice

5 5 MADEJ Filip - DOLIŃSKI Dawid 01 - 01 OTK Opole

6 1 MIŚ Jakub - NOWAK Jakub 02 - 03 Olimpijczyk

 

K-1 juniorek A ( 95 - 94 ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 1 SŁOTA Kinga 1995 Olimpijczyk

2 2 BRONKOWSKA Joanna 1995 Olimpijczyk

3 3 LASKOWSKA Agnieszka 1995 UKS 4 K-ce

 

K-1 Weterani ( 35-49, 50 i starsi ) 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 2 CHOROBA Marek Olimpijczyk

2 1 GRALA Henryk 1967 Gwardia Opole

3 4 WIDERA Adam 1966 Gwardia Opole

4 6 ZIELIŃSKI Przemysław 1969 Gwardia Opole

5 5 CISZEWSKI Roman 1971 Gwardia Opole

6 3 SOŁTYŃSKI Krzysztof 1971 OTK Opole

 

C-1 Open 500 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 3 STASIAK Mateusz 1997 Milenium W-w

2 1 NARODOWICZ Błażej 1995 UKS MOS Opole

3 2 JAŁOSZYŃSKI Damian 1994 Milenium W-w

4 4 PESZYŃSKI Jacek 1963 Milenium W-w

 

Eliminacje do Memoriału im.B.Wachala - 80m:


I.

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 3 MARKIEWICZ Karolina MOS Opole

2 1 BRONKOWSKA Joanna Olimpijczyk

3 4 SŁOTA Kinga Olimpijczyk

4 2 PROKOP Natalia Ster Malczyce

DNS 5 CEDER Aleksandra - RYSZKA Kamila UKS 4 K-ce

dns 6 LIS Julia Olimpijczyk

 

II.

1 3 ŁYŚ Aleksandra Olimpijczyk

2 2 WINTER Natalia - KRĘPSKA Krystyna UKS MOS Opole

3 5 LUPUL- NAWROCKA Ariadna - VIGNUDELLI Sabrina UKS MOS Opole

4 1 ŚCIGAŁA Marta Olimpijczyk

5 4 RYSZKA Patrycja - LASKOWSKA Agnieszka UKS 4 K-ce

6 6 MIŚ Maja Olimpijczyk

 

Elimin do Memoriału im.B.Jędrzejewskiego - 80 m:

 

I.

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 3 LASKOWSKI Kamil - KOCZOR Damian UKS 4

2 2 ZAKRZACKI Marcin OTK Opole

3 5 CHOROBA Marek Olimpijczyk

4 7 JASZCZUK Przemysław - RYBARCZYK Miłosz Ster Malczyce

5 1 PROSOWIECKI Paweł MOS Opole

4 PASIERBIŃSKI Patryk OTK Opole

6 STASIAK Mateusz - Lachowicz Krzysztof Millenium Wrocław

 

II.

1 3 KOKOT Klaudiusz Olimpijczyk

2 6 GALUS Adama Sokół Sieradz

3 4 KOCZOR Mateusz - PAWŁOWSKI Adrian UKS 4

4 1 GRALA Henryk MOS Opole

5 2 BIRECKI Michał OTK Opole

6 5 KOPIJ Mariusz Ster Malczyce

 

III.

1 4 JASZCZYŃSKI Bartosz - BIRECKI Jakub OTK Opole

2 5 ŁUSZCZYŃSKI Daniel Sokół Sieradz

3 1 RYBARCZYK Tymoteusz Ster Malczyce

4 2 BIL Michał OTK Opole

5 3 ŚMIEŁOWSKI Maciej - PRYŁOWSKI Maciej UKS 4

6 6 PLAZA Dionizy Olimpijczyk

 

Finał Memoriału im.B.Wachala - 80 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 3 MARKIEWICZ Karolina MOS Opole

2 1 BRONKOWSKA Joanna Olimpijczyk

3 4 SŁOTA Kinga Olimpijczyk

4 6 ŁYŚ Aleksandra Olimpijczyk

5 5 LUPUL- NAWROCKA Ariadna - VIGNUDELLI Sabrina UKS MOS Opole

6 2 WINTER Natalia - KRĘPSKA Krystyna UKS MOS Opole

 

Finał Memoriału im.B.Jędrzejewskiego - 80 m

Miejsce Tor Nazwisko Imię rok ur. Klub

1 5 JASZCZYŃSKI Bartosz - BIRECKI Jakub OTK Opole

2 3 KOKOT Klaudiusz Olimpijczyk

3 4 GALUS Adam Sokół Sieradz

4 1 ZAKRZACKI Marcin OTK Opole

5 2 LASKOWSKI Kamil - KOCZOR Damian UKS 4

6 6 ŁUSZCZYŃSKI Daniel Sokół Sieradz

alt

 

PARTNERZY:

STEGU - Kamień dekoracyjny i elewacyjny
PZU Życie SA
Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne
Designed & powered by gk-webdesign