Otwarte Mistrzostwa Miasta Opole, Memoriał B. Wachala i B. Jędrzejewskiego (20.05.2012)

 

altNie mieli czego żałować opolscy kibice, którzy w niedzielę „zacumowali” na przystani Opolskiego Towarzystwa Kajakowego. Krótkie i szybkie 500-tki (0,5 km) oraz wybitnie sprinterskie memoriałowe 80-tki (80 m) stworzyły doskonałe możliwości do śledzenia wyścigów od samego startu aż po finisz.

 

 

altZadowoleni z tego byli także zawodnicy, którym w odróżnieniu od tzw. „długich dystansów”, po „sprintach” pozostawało do zagospodarowania jeszcze wiele wolnych sił i czasu, który z powodzeniem wykorzystywali na rozmaitą międzyklubową integrację. Wiadomo, że podczas wyścigów nie ma sentymentów - liczy się tylko sportowa rywalizacja, natomiast tuż po minięciu linii mety konkurenci i przeciwnicy zamieniają się w dobrych znajomych lub przyjaciół.

 

altTak było i tym razem, a idealna pogoda dopełniła całości wprawiając niemal wszystkich w doskonały humor. Skromną namiastką sportowych i pozasportowych rozrywek tego dnia niech będą fotografie zamieszczone w naszej „Fejsowskiej” galerii oraz regatowe wyniki ( tutaj z wyszczególnieniem naszych zawodników).

 

 

Sezon wodny (regatowo-rejsowo-spływowy) w pełni, nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko z niecierpliwością czekać na Kolejne Kajakowe Spotkania (KKS-y), zwłaszcza, że przed nami nadchodzące wielkimi krokami W A K A C J E.

altaltaltaltaltaltaltalt

RoKo (20 maja 2012)

 

PARTNERZY:

STEGU - Kamień dekoracyjny i elewacyjny
PZU Życie SA
Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne
Designed & powered by gk-webdesign