Puchar Młodego Olimpijczyka,

Nowe Chechło 26.05.2012


altDużym sukcesem zakończyło maj Opolskie Towarzystwo Kajakowe! Na pięknym akwenie Nakło-Chechło odnieśliśmy szereg sukcesów indywidualnych, dzięki którym udało nam się sięgnąć po srebrny puchar w klasyfikacji drużynowej! Poza zasięgiem innych klubów znajdowali się w tym dniu kajakarze Olimpijczyka Nowe Chechło, którzy na własnym terenie wystawili największą ilość zawodników i zajęli najwięcej medalowych pozycji.

 

altW naszym „towarzystwie” wiatru w „żagle” nabrał szczególnie Patryk „Sztywniak”, dla którego był to wielki powrót, po kilkutygodniowej przerwie w treningach spowodowanej kontuzją. „Nawiasem pisząc” do zdrowia powraca też brat Patryka, Robert „Robercik”, którego także widziano już bez gipsu. Mamy nadzieję, że przymusowy „odpoczynek” nie pozostawi trwałych śladów i Robert, tak jak Patryk, szybko powróci na najwyższy stopień podium.

 

altWszyscy nasi zawodnicy zasłużyli w tych zawodach na wyróżnienia indywidualne i zespołowe, zarówno skromna reprezentacja dziewcząt, która generuje coraz więcej medalowych pozycji, jak i „panowie” których forma i rządza sukcesu zaczynają się coraz lepiej uzupełniać. Oby tak dalej!

W naszej galerii czeka pozostała setka zdjęć z zawodów w Nowym Chechle.

 

(Świerklaniec/Opole, 26 maja 2012)

Roman Kołbuc ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

PS. Za tydzień szykuje nam się natomiast przyjemny mini maraton, podzielony aż na trzy części:

- piątkową (1 czerwca) z tradycyjnym Międzynarodowym Dniem Dziecka,

- sobotnią (2 czerwca), którą spędzimy na sportowo w Tychach (Regaty Kajakowe "Dzień Dziecka" o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy),

- niedzielną (3 czerwca), podczas której będziemy mogli zabawić się na Pikniku Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się na terenie naszej przystani.

altaltaltalt

 

PARTNERZY:

STEGU - Kamień dekoracyjny i elewacyjny
PZU Życie SA
Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne
Designed & powered by gk-webdesign