alt

Opolskie Orły 2012

Nie umilkły jeszcze echa wielkiego sukcesu Roberta Świerca z przed 5 dni (Długodystansowe Mistrzostwo Polski), a w dniu dzisiejszym ponownie z szacunkiem wypowiadano jego imię doceniając… dokonania z minionych miesięcy! Decyzją Prezydenta Miasta Opola pana Ryszarda Zembaczyńskiego Robert został pasowany na „Opolskiego Orła 2012”!

Ten zaszczytny tytuł to wyróżnienie przyznawane za wyjątkowe osiągnięcia w którejś z dyscyplin nauki lub sportu, okraszone ponadto wysokim poziomem średniej ocen z wszystkich szkolnych przedmiotów. Poprzeczka ustawiona jest dość wysoko, gdyż minimum dla kandydatów ze szkół podstawowych wynosi aktualnie 5,0. Robert – jak to on ma w zwyczaju, podobnie jak w wyścigach kajakowych, tak i w średniej ocen nie pozostawia nic przypadkowi i na wszelki wypadek woli być o kilka długości z przodu – dlatego jego średnia to 5,5!

Niezwykle miła uroczystość uhonorowania tegorocznych laureatów odbyła się tym razem w Auli Wyższego Seminarium Duchownego przy ulicy Drzymały 1 w Opolu, a Robert był jedynym reprezentantem sportu kajakowego w tej edycji konkursu. Naszemu Orłowi życzymy wielu dalszych sukcesów sportowych i naukowych (nie obniżaj lotów!), a rodzicom, nauczycielom i trenerowi Krzysztofowi Bilowi gratulujemy tak zdolnego i wszechstronnie utalentowanego syna i ucznia.

 

(Opole, 20 czerwca 2012)

Roman Kołbuc ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 

PARTNERZY:

STEGU - Kamień dekoracyjny i elewacyjny
PZU Życie SA
Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne
Designed & powered by gk-webdesign