alt

W Rajskim Grodzie

(Rajgrodzie)

Kolejny raz w tym roku przyszło nam zwiedzać malownicze Podlasie, poprzednio przy okazji pobytu w Augustowie na Długodystansowych Mistrzostwach Polski, a teraz za sprawą obozu, na który wybrała się 7 naszych młodych sportowców. W Rajgrodzie, w powiecie grajewskim, w Ośrodku Wypoczynkowym „Łabędź”, położonym nad Jeziorem Rajgrodzkim, dzieci i młodzicy OTK spędzili 10 dni w dużej mierze spożytkowane na trening kajakarski oraz inne ogólnorozwojowe zajęcia sportowe. Na kolejnych wodnych kilometrach niektórzy z przyjemnością wspominali lżejsze treningi w domu. Nie zabrakło oczywiście czasu na… czas wolny (w końcu to wakacje), ale na nudę na 100% nikt nie mógł narzekać (w razie czego były jeszcze zabawy z "Kabanosem" - foto 3).

Kilkanaście zdjęć z ostatniego dnia w tej leśnej scenerii zamieszczamy dzięki staraniu taty Filipa, który towarzyszył także trenerowi Krzysztofowi w tej dalekiej podróży po naszych zawodników (tam i z powrotem = 1100 km!). W zawiezieniu kajaków i dzieci na miejsce obozu pomógł w ten sam sposób tata Magdy i Oli (kolejne 1100 km). Za poświęcenie swojego cennego czasu trener obu kolegom bardzo dziękuje, nie zapominając przy okazji o podziękowaniach dla Darka Kowalskiego, dzieki którego uprzejmości (użyczanie busa) możemy tak często i swobodnie podróżować po całej Polsce.

Jak widać na zdjęciach obóz był kształcący nie tylko ze sportowego punktu widzenia, ale również historycznego, gdyż tak doskonale zachowanych zastaw z okresu polskiego socrealizmu już dzisiaj często się nie spotyka:)


(Opole, 31 sierpnia 2012)

Roman Kołbuc ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 

PARTNERZY:

STEGU - Kamień dekoracyjny i elewacyjny
PZU Życie SA
Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne
Designed & powered by gk-webdesign